Tantra Stínu

V okamžiku, kdy k sexu(alitě) začneme přistupovat vědomně, s otevřenou myslí a srdcem a začneme být upřímní, sami k sobě i ke svému partnerovi (partnerce, partnerům) otevře se před námi celý nový svět.

Ve druhém dni workshopu prozkoumáme tento svět hlouběji. Povíme si o změněných stavech vědomí (dosažených zcela přírodně, bez drog!) o práci s rytmem, různými dynamikami včetně dominantně-submisivní a o práci s bolestí a o tom, jak se s vědomou sexualitou prolíná, resp. může prolnou svět BDSM, "kinku", nebo jak rádi říkáme po česku, hraní si. Naučíme se brát na sebe archetypy, například pohanská božstva a pracovat s energií, ke které lze touto cestou získat přístup.

Celý den bude založený na bázi dobrovolnosti, vzájemné citlivosti a respektu. Není třeba se účasti bát, naopak se jedná o zcela ideální podmínky k učení, průzkumu a bezpečnému ukojení zvědavosti. Aktivně se můžete zapojit dle vlastní nátury a rozpoložení. Je nicméně třeba počítat s tím, že kolem budou aktivní účastníci. Pokud vás pobuřuje (nebo děsí) představa odhaleného lidského těla a intenzivního doteku, včetně lehkých forem bolesti, možná pro vás tento den (zatím?) není tím pravým.

Pokud se zúčastníte prvního dne, nepotřebujete mít pro účast na druhém dni žádnou předchozí zkušenost s Tantrou ani BDSM, workshop je nastavený tak, aby jej jako celek zvládli i začátečníci, byť přínosem bude i pro lidi ze světa Tantry a BDSM a něco nového se určitě naučíte i pokud se již nyní zabýváte obojím.

Celý workshop bude veden v angličtině ale plně tlumočen do češtiny, nemusíte tedy mít obavu z jazykové bariéry.

Tento workshop je pouze pro dospělé (18+)

Rezervovat místo / Book a place