Dvoudenní workshop 12. a 13. dubna 2014, Praha

Po úspěšných akcích v Austrálii, západní Evropě i USA se Seani Fool vrací do Prahy! Tentokrát s dvoudenním workshopem. První den, Úvod do vědomé sexuality je vhodný i pro osoby bez předchozích zkušeností a určitě ho zvládnete i pokud je to Vaše první seznámení s tématem. Více se o něm dozvíte zde. Je ideální pokud vás zajímá Tantra a techniky vědomé sexuality, chcete se dozvědět o magii a ohromném potenciálu v této oblasti, ale nechcete při samotném workshopu jít příliš do hloubky a na tělo a je možné jej absolvovat i samostatně.

Druhý den, zaměřený na Tantru Stínu, bude intenzivnějším pokračováním. Půjdeme hlouběji, cvičení budou praktičtější, kontaktnější a krom potěšení se budeme bavit i o bolesti, dominanci a submisivitě a temnější stránce sexuality obecně. Přijde také ještě více řeč na magii a pohanství. To vše v bezpečném prostředí s abslutním důrazem na dobrovolnost, v chráněném prostředí vytvořeným zkušeným učitelem a praktikujícím. Na čem konkrétně budeme pracovat se můžete dozvědět zde. Pokud máte zájem se zúčastnit pouze druhého dne, ozvěte se nám. Nedoporučujeme to, ale pokud máte předchozí zkušenosti (například jste se již zúčastnili Seaniho minulého workshopu), bránit Vám nebudeme.

Celý workshop bude veden v angličtině ale plně tlumočen do češtiny, nemusíte tedy mít obavu z jazykové bariéry.

Tento workshop je pouze pro dospělé (18+)

Ceny

Den 1 Den 2 Oba dny
Jednotlivec 900 Kč 900 Kč 1700 Kč
Pár* 1700 Kč 1700 Kč 3300 Kč

* Pár můžou být partneři ale i "jen" kamarádi, kteří se dohodnou na workshop přihlásit spolu - a to v libovolné kombinaci pohlaví (MŽ, MM, ŽŽ, i kombinace s "T"). Moc rádi přivítáme i LGBT účastníky.

Kapacita workshopu je omezená a o zajištění místa bude rozhodovat datum zaplacení zálohy, nikoliv datum vyplnění formuláře/přihlášení se e-mailem.

Rezervovat místo / Book a place